Comodo ITSM – rejestracja wersji – 30 dniowej

 

W celu przetestowania wersji 30 dniowej produktu Comodo ITSM wraz z antywirusem Comodo Client – Security należy zarejestrować bezpłatne konto na stronie one.comodo.com lub klikamy poniższy przycisk.

 

 

W kolejnym kroku podajemy nasz adres email na który przyjdzie potwierdzenie

 

W kolejnym kroku podajemy nasze hasło do konsoli oraz telefon gdybyśmy chcieli zamówić konsultacje producenta.
Możemy podać tez przypadkowe cyfry

 

W kolejnym kroku sprawdzamy skrzynkę pocztową i naciskamy przycisk do weryfikacji maila. Jeżeli nie dotarł do nas mail warto też sprawdzić czy nie znalazł się przypadkowo w folderze spam.

 

Po weryfikacji zostaniemy przekierowani juz do naszej konsoli Comodo ONE która tez możemy wywołać pod adresem https://one.comodo.com/app/login

 

Następnie producent Comodo pyta nas o rodzaj konsoli do wyboru mamy konsole MSP dla firm które świadczą usługi informatyczne ( pozwala w jednej konsoli zarządzać wieloma firmami ) lub Enterprise czyli konsola dla klienta końcowego.

 

Po pominięciu filmów z toturialami możemy już w pełni korzystać z funkcji jakie daje nam konsola Comodo ONE która może integrować wiele produktów Comodo miedzy innymi Antywirusa, Antyspam, DLP, Backup, ochrona Web, UTM i inne. Jeżeli chcemy testować oprogramowanie antywirusowe wchodzimy do APPLICATION->Endpoint Protection ( obrazek powyżej )

 

W razie problemów służymy pomocą pomoc@zabezpieczenia.it tel. 32 745 46 05